Jau 40 gadus pasaulē un vairāk ka 15 gadus Baltijas reģionā, kompānija “Herbalife Nutrition” palīdz cilvēkiem mainīt viņu dzīves, lai tās kļūtu labākas: ēst sabalansētu uzturu, ievērot veselīgu dzīvesveidu un rūpēties par savu pašsajūtu.

Herbalife Nutrition produkti

“Herbalife Nutrition” produkti ļaus Jums saņemt nepieciešamo olbaltumvielu un vitamīnu porciju un enerģijas lādiņu veiksmīgai dienai, vienlaikus saņemot minimālu kaloriju daudzumu.

“Herbalife Nutrition” produkcija atbilst augstiem kvalitātes un drošības standartiem saskaņā ar starptautiskiem ražošanas kontroles un ražošanas organizācijas noteikumiem.

Viens no tiem ir GMP (Labas ražošanas prakses) standarts, kas ir starptautiska normu un noteikumu sistēma attiecībā uz ārstniecības līdzekļu, medicīnas ierīču, diagnostikas izstrādājumu, uztura bagātinātāju un aktīvo vielu ražošanu.

Kompānija ir pieņēmusi koncepciju “No iesētas sēklas līdz produktam uz Jūsu galda”, kuras ietvaros produktiem ir 14 pārbaudes posmi. Tā īstenošanā ir iesaistītas 10 speciālās laboratorijas un 300 pilna laika darbinieki ar zinātnisko grādu.

Produktu kategorijas

2021-02-01
2021-02-01